ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dr. Halil Akkurt Ortaokulu Hentbol Takımı, Türkiye Şampiyonluğu’nu İlimize Getirdi

Necmi Özen; "Bize şampiyonluk haberleri veren öğrenci sporcularımızın aldığı dereceler, sportif faaliyetlerde doğru adımların atıldığının göstergesidir."
Dr. Halil Akkurt Ortaokulu Hentbol Takımı, Türkiye Şampiyonluğu’nu İlimize Getirdi

Doktor Halil Akkurt Ortaokulu Hentbol Takımı öğrencileri, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Okul Müdürü Cihangir Yıldırım ve Beden Eğitimi Öğretmenleri M.Seyfi Sarıkaya ve Murat Kabadayı eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’i makamında ziyaret ettiler.

Doktor Halil Akkurt Ortaokulu Hentbol Takımı öğrencileri okullar arasında düzenlenen Yıldız Kız Hentbol müsabakalarında bu zamana kadar oynamış olduğu tüm maçları kazanarak Türkiye şampiyonu oldular.

Antalya İlinde düzenlenen final müsabakalarında önce İzmir takımını daha sonrasında ise Ankara ve Bursa takımlarını yenerek grubu lider olarak bitirmiştir. Yarı finalde Denizli takımını da saf dışı bırakan Doktor Halil Akkurt Ortaokulu öğrencileri final maçında ev sahibi Antalya´yı 28-21 yenerek namağlup Türkiye yıldız kızlar hentbol şampiyonu oldu.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen; “Bize şampiyonluk haberleri veren öğrenci sporcularımızın aldığı dereceler, sportif faaliyetlerde doğru adımların atıldığının göstergesidir. Öğrencilerimizin kazandığı madalyalar, kırdığı rekorlar bizlere büyük mutluluk yaşatmaktadır. Doktor Halil Akkurt Ortaokulu öğrencilerinin başarısında emeği geçen herkesi tebrik ediyor, öğrencilerimizin başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

06-04-201606-04-201606-04-201606-04-201606-04-201606-04-2016

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.