ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Hümeyra ŞAHİN, Olgunlaşma Enstitüsünü Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Hümeyra ŞAHİN, Olgunlaşma Enstitüsünü Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Hümeyra ŞAHİN, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir GÜL, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal, Kültürel Eğitimler ve Faaliyetler Daire Başkanı Ahmet Vefa GÜLER, Moda Tasarımcısı Büşra CEBECİ, Sanat Tarihçisi Prof. Dr. Hülya TEZCAN, Reklamcı Özlen ÇOPUROĞLU, Hazır Giyim Yöneticisi Suzan TOPLUSOY ve Hilal SENDUR, İç Mimar Rumeysa KIŞ ve Tarih Öğretmeni Semra Kır ŞİMŞEK Eskişehir Olgunlaşma Enstitüsüne ziyaret gerçekleştirdiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT’ın eşlik ettiği ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali PEHLİVAN, Odunpazarı  İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Önder CEYLAN, Enstitü Müdürü Durna GÜLŞEN ve enstitü personelinin hazır bulunduğu ziyarette heyet, Enstitüde incelemelerde bulundu.

Ziyarette kurum müdürü Durna Gülşen, Eskişehir Olgunlaşma Enstitüsü hakkında yaptığı sunumdan sonra tüm atölyeleri ve bölümlerini gezdirerek bilgi alışverişinde bulundular.05-02-2019

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.