ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" Projesi Sunum Toplantısı Gerçekleştirildi.

"Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi sunum toplantısı  Müftülük Eğitim Merkezinde İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam Er, İl Müftüsü Bekir Gerek, sorumlu Şube Müdürleri, İl koordinatörleri, İl Müftülüğüne bağlı Diyanet Gençlik Merkezi Danışmanları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürleri ve danışmanlar, projeye dahil olan okul müdürleri ve öğretmenlerin katılımları ile gerçekleşti.


Program kapsamında Müdürlüğümüz Proje il koordinatörleri Mehmet ALICI ve Şule ENGİZ GÜL proje ile ilgili sunum yaptı. Müdürlüğümüz Din Öğretimi Şube Müdürü H.Hüseyin Oduncu proje ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.Toplantıda katılımcılarla görüş alışverişinde bulunuldu.

Millî Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Diyanet İşleri Başkanlığı iş birliğinde öğrencilere yönelik "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum "projesi çerçevesinde imzalanan protokolün amacı  milli eğitimin genel amaçları doğrultusunda, öğrencilerimizi millî, ahlâki, insânî, manevî değerlerimizi benimseyen ve koruyan fertler olarak yetiştirmek, öğrencilerimizin çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış, bu donanımı insanlık hayrına sarfedebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı; millî, ahlâki, insânî, manevî ve kültürel değerlerimizi kendi yaşantılarına inşa etmiş bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağlamaktır.

29-09-202229-09-202229-09-202229-09-2022

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 / 0222 280 26 04 / 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.