ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bir Damla Kan, Bir Can" Kan Bağışı Kampanyası 

 

Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN ve Türk Kızılay’ı Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Erkan ERGEN tarafından 09.10.2015 tarihinde imzalanan protokol kapsamında, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında düzenlenecek “Bir Damla Kan, Bir Can Kan Bağışı Kampanyası” çerçevesinde 27.10.2015 günü Şehit Yunus Baykal Ortaokulunda düzenlendi

Düzenlenen kampanyaya Odunpazarı Kaymakamı A. Selim PARLAR, Türk Kızılay’ı Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Erkan ERGEN, Eskişehir Kan Merkezi Müdürü Dr. Sabri AKAOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin ADIYAMAN, Şehit Yunus Baykal Ortaokulu Müdürü Mevlüt ÖZTEKİN ve okulda görevli tüm öğretmenler, velilerimizin ve öğrencilerimizin büyük bir katılımı gözlendi.

Kampanya öncesinde ve kampanya sırasında farkındalığın öne çıkarılması için öğrencileri ile birlikte çalışan Fen Bilgisi Öğretmeni Merve KOLBAKIR GÜL ve Teknoloji Tasarım Öğretmeni Ümmüye BARTAN’ın kan bağışı kampanyası ile ilgili hazırlamış oldukları görsel afişler kampanyaya olumlu katkı sağlamıştır. 

Kampanyamıza katılan ve desteklerini esirgemeyen tüm katılımcılarımıza insanlığa hayat verdikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.