ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEBKA’dan Eskişehir TÜBİTAK Proje Eğitimine Anlamlı Destek

BEBKA’dan Eskişehir TÜBİTAK Proje Eğitimine Anlamlı Destek

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı ( BEBKA )  2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün hazırlayıp başvurusunu yaptığı  “TÜBİTAK Bilimsel Proje Danışmanlığı Eğitimi” adlı projemiz başarılı bulunarak desteklenmiştir.  

Proje Kapsamda 9 branştan 20 öğretmen ve toplamda 180 öğretmene 04/05/06 Kasım 2014 tarihlerinde,  Eskişehir Baksan Mesleki Eğitim Merkezinde 9:00 ile 17:00 saatleri arasında 3 gün süreyle konusunda uzman Üniversite öğretim üyeleri vasıtasıyla “ TÜBİTAK Proje Danışmanlığı Eğitimi” verilecek olup, il genelinden bu amaçla TÜBİTAK-BİDEB’e başvurusu yapılan projelerin hem nicelik olarak sayısının artırılması hem de nitelik olarak kalitesinin artırılması amaçlanmaktadır.

 Bu eğitime katılmak isteyen öğretmenlerin ekte yer alan başvuru formundaki kriterlere göre başvurularını 28 Ekim 2014 tarihine kadar kendi okullarına yapmaları gerekmektedir.

Ekler;

1.      Seçim Kriterleri için TIKLAYINIZ

2.      Başvuru Formu için TIKLAYINIZ 

3.      Eğitim Programı için TIKLAYINIZ

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.