ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Heyecanı

Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Heyecanı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu ve Eskişehir Şehir Okulları iş birliğinde Eskişehir genelindeki tüm ilkokul ve ortaokullarda eğitim gören öğrenciler arasından Mangala, Qbitz, Equilibrio, Pentago, Kulami, Reversi kategorilerinde  "Eskişehir Akıl ve Zeka Oyunları" turnuvası düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, Şube Müdürlerimiz Serhat Murat, Abdülkerim Çömçe ve Mustafa Özdemir tarafından dereceye giren öğrencilere katılım belgesi ve madalya verildi. 

Turnuvaya katılım gösteren tüm okul ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, dereceye giren öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz. 

Dereceye Giren Öğrenciler:

 İlkokul Mangala

1.       Selimhan YAZ (Tepebaşı  - Ziya Gökalp İlkokulu)

2.       Ezgi TUNÇ (Tepebaşı  - Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu)

3.       Hatice Nur KÖK (Tepebaşı  -  Cevat Ünügür İlkokulu)   

    

İlkokul Pentago

1.       Yusuf NACİR (Tepebaşı -  Hürriyet İlkokulu)

2.       Elçin Sanem UYSAL (Odunpazarı - Cengiz Topel İlkokulu)

3.       Ahmet Eren DURAK (Odunpazarı - Ali Fuat Güven İlkokulu)

 

İlkokul Equilibrio

1.       Rana BAYRAK (Tepebaşı  - 100. Yıl İlkokulu)

2.       Elanur KARA (Sarıcakaya - Fatih İlkokulu)

3.       İlter ÖZEL (Odunpazarı  - Adalet İlkokulu)

 

İlkokul Q-Bitz

1.       Ergün ÇELİKATEŞ (Odunpazarı  - Adalet İlkokulu)

2.       Esin ÇAÇAK (Tepebaşı - Hürriyet İlkokulu)

3.       Ahmet Kerem DOĞRUÖZ (Sarıcakaya - Fatih İlkokulu)

 

Ortaokul Mangala

1.       Aybars Oruç YIKMIŞ (Tepebaşı - Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu)

2.       Engin Kaan KARTAL (Tepebaşı -Mimar Sinan Ortaokulu)

3.       Umut AKAR (Tepebaşı -Özel Bahçeşehir Ortaokulu)

 

Ortaokul Pentago

1.       Zeynep Aselsu UYSAL (Odunpazarı - Ahmet sezer Ortaokulu)

2.       Mert Ali TAN (Tepebaşı - Şehit Emre Bolat Ortaokulu)

3.       Ceren COŞKUN (Tepebaşı - Özel Bahçeşehir Ortaokulu)

 

Ortaokul Reversi

1.       Abdullah Ensar UYARLAR (Odunpazarı - Ahmet Sezer Ortaokulu)        

2.       Kayhan ERVÜZ (Odunpazarı  -  Mehmet Gedik Ortaokulu)

3.       Kerem Emin AYDIN (Mahmudiye -İmam Hatip Ortaokulu)

 

Ortaokul Kulami

1.       Beyzanur ESİR (Odunpazarı -Ahmet Sezer Ortaokulu)

2.       Bedirhan ŞEN (Tepebaşı -  Mustafa Kemal Ortaokulu)

3.       Tuana Ece ÇAKILLI (Odunpazarı - Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu)

 

25-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-2020

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.