ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Açık Öğretim Kurumları 2016-2017 2. Dönem Sınavı Salon Aday Listeleri

18-19 MART 2017 tarihlerinde yapılacak olan Açık Öğretim Kurumları 2. Dönem Sınavı Salon Aday Listeleri sınav merkezi olan kurumlar tarafından MEBBİS üzerindeki rapordan alınacaktır.

Ekran yolu aşağıdaki gibidir.

 

MEBBİS > Sınav Binaları > Kurum İşlemleri > Kurum Raporları > Rapor Al

 

Askeri Tesisler, Rehabilitasyon Merkezleri, Cezaevlerinin ve Evde/Hastanede Sınava girecek adayların Salon Aday Listeleri İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce alınıp sınav yapılacak binalara iletilecektir.

Salon Aday Listeleri üzerinde öğrencilerin Okul Türü belirtilmiş olup kitapçık türleri Salon Sınav Poşetleri içindeki asıl Salon Aday Yoklama Listelerinde bulunmaktadır. 

Lise öğrencileri için 46 dersten oluşan “T” ve 23 dersten oluşan “E” kitapçık vardır. “E” kitapçığındaki derslerin tamamı “T” kitapçığında bulunmaktadır. Öğrencilerin kitapçıkları Salon Aday Yoklama Listesindeki kitapçık türüne göre dağıtılacaktır.

Açık Öğretim Ortaokulu öğrencileri için kitapçık türü yoktur.

Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Ortaokulu öğrencileri aynı okulların farklı salonlarına yerleştirilmiştir.

Yedek sınav evrakı ile sınava alınacak öğrenciler için hangi Açık Öğretim Kurumunun öğrencisi olduğuna dikkat edilerek yedek sınav poşeti kullanılmalıdır.

 

15-03-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

****

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 280 26 00 0222 280 26 04 0222 280 26 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.