ESKİŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresinde Bildiri Sunacağız

5. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresinde Bir Bildiri Daha Sunacağız
5. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresinde Bildiri Sunacağız

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "Ortaöğretimde Engelli Birey Olmak" başlıklı bildiri özetimiz 5. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresi´nde serbest sözlü sunum olarak kabul edilmiştir. 

28-29 Kasım 2014 tarihleri arasında İzmir´de düzenlenecek olan kongrede İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Özden AKKAYA serbest sözlü sunum yapacak olup, kongreye Müdürlüğümüze bağlı Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme Komisyonu üyelerinden Burak KARAKAYA, Yasemin TÜMKAYA KARAKAYA, H. Buket ÖZKAN ve Mehmet ÜZER katılacaktır. 

İki yılda bir Kasım ayının son haftasında Ergen Sağlığı Derneği tarafından gerçekleştirilen ulusal kongrede bu yıl “Ergenlik ve Riskler” teması işlenecektir. 5. Ulusal Ergen Sağlığı Kongresine;  Dokuz Eylül Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Merkezi ve İş Eğitim Merkezi destek vermektedir.

 

Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No 247 26040 Odunpazarı / Eskişehir - 0 222 239 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.